t

TESPO RAC spol. s r.o.

člen Asociace rozúčtovatelů tepla a vody
Na Jarově 2, 130 56, Praha 3, Tel: 284 861 154,
rozúčtování spotřeby tepla a vody  •  měření spotřeby tepla a vody  •  správa objektů  •  rozvody vody, topení a plynu  •  regulace tepla a TUV  •  jádrové vrtání a řezání betonu

O firmě

 

Vážení zákazníci,

dovolte mi, abych Vás seznámil se společností Tespo Rac spol. s r. o..
Naše firma byla založena v roce 1992 a specializuje se především na poskytování kvalitního servisu pro vlastníky nemovitostí.

 

V rámci tohoto servisu provádíme následující činnosti:

Tato široká paleta služeb je pro Vás, jako potenciálního zákazníka nesporně výhodná. Umožní Vám totiž zajišťovat opravy, údržbu i hospodárný provoz Vašich objektů za pomoci jediného dodavatele.
Základní filosofií naší společnosti je kvalita a spolehlivost. Proto používáme pouze schválené a osvědčené přístroje a materiály, které jsou vysoce kvalitní a přitom cenově výhodné. Na základě dlouhodobých zkušeností doporučujeme především výrobky firem Danfoss, SENSUS, Siemens a Ista. Všechny práce provádějí naši kvalifikovaní a řádně vyškolení zaměstnanci. Za realizované zakázky přebíráme dlouhodobou záruku. Naše společnost je zakládajícím členem Asociace rozúčtovatelů nákladů na teplo a vodu (ARTAV).

 

V následující prezentaci bychom Vás rádi stručně seznámili s činností naší společnosti. Zároveň zde najdete i upozornění na některé povinnosti vlastníků domů, které Vám můžeme pomoci vyřešit.
Zaujme-li Vás naše všeobecná nabídka, rádi Vám zhotovíme konkrétní nabídku podle Vašich požadavků a podmínek.

 

Těším se na budoucí spolupráci a přeji Vám hezký den!

 

 

Ing. Lubomír Chvátal, jednatel společnosti


TESPO RAC spol. s r.o.           ...budete spokojeni.